אסטרולוגיה אישית חוקרת את השילוב של גרמי השמיים בזמן הלידה שחוזר רק אחרי אלפי שנים

הדברים אשר קובעים את אופיו של אדם הם מסובכים ומעורפלים. יש מדענים רבים הסוברים כי התשובה האמיתית לרוב תכונות האופי תמונה בגנים של כל אחד ואחת מאתנו. המדענים משקיעים לילות כימים על מנת לפצח את הקוד הגנתי האנושי, ולהבין איזה רצפי גנים משפיעים על איזו תכונה פיזית, או תכונות אופי. בשונה מתכונות פיזיות, רוב המדענים מסכימים כי תכונות אופי הם עניין אשר הגנום לבדו איננו מסוגל להסביר. ניתן לראות זאת גם בצורה ישירה כאשר אנו מכירים תיאומים זהים, להם הגנים זהים לחלוטין, אך אופיים שונה. לעומת המדענים, אסטרולוגים פועלים על מנת להבין את אופיו של אדם על בסיס מפת הכוכבים בזמן הלידה שלו. מת הכוכבים בזמן הלידה היא מאורע חד פעמים, המושפע ממגוון גורמים, ולמעשה מבדיל בין רוב בני האדם. תצורות כוכבים זהות חוזרות רק לאחר אלפי שנים אם בכלל. לכן, ייעוץ אסטרולוגיה אישית משמש בין השאר להיכרות עם תכונות האופי הטבעיות שלנו.

מהם הדברים הנדרשים על מנת לקבל ייעוץ אסטרולוגיה אישית

כאמור, אסטרולוגיה אישית לעומת המדע, מנסה לפתור את חידת תכונות האופי שלנו תוך התבססות על מפת הכוכבים בלידה. הידע הנצבר מכך, יכול לאפשר לנו להכיר את עצמנו בצורה ישירה, וכך להבין פעולות או רגשות שעולים בנו. הידע על עצמנו יאפשר לנו לעבור שלבים שונים בחיים בצורה חלקה בהרבה. הדברים הנדרשים על מנת לקבל ייעוץ אסטרולוגיה אישית כוללים בין השאר:

אסטרולוגיה אישית

אסטרולוגיה אישית

  • תאריך לידה: לפי התאריך מחשב האסטרולוג את מיקום גרמי השמים.
  • מיקום לידה: למיקום הלידה השפעה על תצורת הכוכבים, כאשר ההבדל העיקרי הוא בין אזורים וארצות שלמות.
  • שעת הלידה: שעת הלידה מאפשרת לדעת אילו קבוצות כוכבים מעורבות יותר מבחינה אנרגתית בקביעת התכונות שלכם.

קבלו ייעוץ אסטרולוגיה אישית רק מגורם מקצועי ומנוסה

חשוב להבין כי בתחום האסטרולוגיה האישית קיימים הרבה נוכלים אשר מנצלים את התמימות של אנשים על מנת לקבל כסף במרמה. בחרו רק בייעוץ הניתן על ידי מומחה לתחום.

אסטרולוגיה אישית
5 (100%) 1 vote