אסטרולוגיה לפי תאריך לידה קובעת את הגורל של כל אחד ואחת מאתנו

יש מחלוקת עזה בקהילה האנושית בנוגע להאם אנו שולטים על גורלנו או שאנו רק מושפעים מתכתיב עליון כלשהו. דתיים, יאמרו שבסופו של דבר גורלנו חתום וידוע מראש, ושכל הבחירות שנעשה כבר ידועות לקדוש ברוך הוא. מדענים לעומתם, יאמרו שדבר אינו קבוע מראש, ושההחלטות שלנו נגזרות מהיכולות שלנו שמושפעות מהקוד הגנטי של כל אחד ואחת מאתנו. אסטרולוגים לעומתם יטענו טענת ביניים. על פי מדע האסטרולוגיה, מעבר לקוד הגנטי אנשים נבדלים גם בסידורי הכוכבים בעת לידתם. סידורי הכוכבים מבלים בינינו על ידי הייחוד שלהם, והאנרגיות שהם שולחים אל הרך הנולד. סידור הכוכבים משפיע על תכונות האופי שלנו, ועל ההשפעה שתהיה לאנרגיות שמימיות עלינו לאורך כל ימי חיינו. כך, אסטרולוגיה לפי תאריך לידה יכולה לאפשר לנו להגיע את עצמנו טוב יותר, ולהיות כלי שימושי ביותר למשך כל ימי חיינו.

אסטרולוגיה לפי תאריך לידה

אסטרולוגיה לפי תאריך לידה

מהי הדרך הטובה ביותר לנצל את הידע הניתן לנו מאסטרולוגיה לפי תאריך לידה

כאמור, אסטרולוגיה לפי תאריך לידה היא תחום עיסוק במסגרתו חוקר האסטרולוג את סידורי הכוכבים השונים בעת לידתנו. סידור הכוכבים הזה מושפע גם משעת הלידה המדויקת, מיום הלידה וממיקום הלידה עצמה. שילובי הכוכבים בעת לידתנו לא יחזרו אלא לאחר אלפי שנים אם בכלל, ולכן הם מייחדים אותנו לעומת רוב האנשים האחרים בעולם. הידע הניתן באסטרולוגיה על פי תאריך לידה הוא על תכונות אופי, ועל השפעה של תאריכים שונים בלוח השנה. הדרך הטובה ביותר לנצל את הידע הניתן לנו מכך היא:

 • הכרת עצמי: היכרות עם תכונות טבעיות שלנו אשר נגזרו מהשמיים יכולה לסייע רבות בהבנה עצמית. נוסף על כך, היכרות עם הנטיות הטבעיות שלנו תסייע לקבלת החלטות יותר מושכלות ופחות רגשיות.
 • תאריכים בלוח השנה: היכרות עם תאריכים בהם נהיה עם אנרגיות טובות לעומת אחרים, תסייע לנו לתכנן את חיינו ולהצליח בהם.

קבלת מידע על אסטרולוגיה לפי תאריך לידה צריכה להיות מגורם מוסמך

יש לקבל מידע על אסטרולוגיה רק מגורם מוסמך. רק כך תפיקו יתרונות מהתהליך.

אסטרולוגיה חוקרת את השילוב של גרמי השמיים בזמן הלידה שחוזר רק אחרי אלפי שנים

הדברים אשר קובעים את אופיו של אדם הם מסובכים ומעורפלים. יש מדענים רבים הסוברים כי התשובה האמיתית לרוב תכונות האופי תמונה בגנים של כל אחד ואחת מאתנו. המדענים משקיעים לילות כימים על מנת לפצח את הקוד הגנתי האנושי, ולהבין איזה רצפי גנים משפיעים על איזו תכונה פיזית, או תכונות אופי. בשונה מתכונות פיזיות, רוב המדענים מסכימים כי תכונות אופי הם עניין אשר הגנום לבדו איננו מסוגל להסביר. ניתן לראות זאת גם בצורה ישירה כאשר אנו מכירים תיאומים זהים, להם הגנים זהים לחלוטין, אך אופיים שונה. לעומת המדענים, אסטרולוגים פועלים על מנת להבין את אופיו של אדם על בסיס מפת הכוכבים בזמן הלידה שלו. מת הכוכבים בזמן הלידה היא מאורע חד פעמים, המושפע ממגוון גורמים, ולמעשה מבדיל בין רוב בני האדם. תצורות כוכבים זהות חוזרות רק לאחר אלפי שנים אם בכלל. לכן, ייעוץ אסטרולוגיה משמש בין השאר להיכרות עם תכונות האופי הטבעיות שלנו.

אסטרולוגיה

אסטרולוגיה

מהם הדברים הנדרשים על מנת לקבל ייעוץ אסטרולוגיה

כאמור, אסטרולוגיה לעומת המדע, מנסה לפתור את חידת תכונות האופי שלנו תוך התבססות על מפת הכוכבים בלידה. הידע הנצבר מכך, יכול לאפשר לנו להכיר את עצמנו בצורה ישירה, וכך להבין פעולות או רגשות שעולים בנו. הידע על עצמנו יאפשר לנו לעבור שלבים שונים בחיים בצורה חלקה בהרבה. הדברים הנדרשים על מנת לקבל ייעוץ אסטרולוגיה כוללים בין השאר:

 • תאריך לידה: לפי התאריך מחשב האסטרולוג את מיקום גרמי השמים.
 • מיקום לידה: למיקום הלידה השפעה על תצורת הכוכבים, כאשר ההבדל העיקרי הוא בין אזורים וארצות שלמות.
 • שעת הלידה: שעת הלידה מאפשרת לדעת אילו קבוצות כוכבים מעורבות יותר מבחינה אנרגתית בקביעת התכונות שלכם.

קבלו ייעוץ אסטרולוגיה רק מגורם מקצועי ומנוסה

מאוד וחשוב להבין כי בתחום של האסטרולוגיה האישית קיימים הרבה נוכלים אשר מנצלים את התמימות של אנשים על מנת לקבל כסף במרמה. בחרו רק בייעוץ הניתן על ידי מומחה לתחום.

בנוסף תמצאו אצלנו באתר את השירותים הבאים:

 • אסטרולוגיה לפי תאריך לידה חינם
 • אסטרולוגיה לפי תאריך לידה ושם
 • אסטרולוגיה לפי תאריך לידה ושעה
 • אסטרולוגיה יומית לפי תאריך לידה
 • אסטרולוגיה לפי תאריך לידה עברי
 • אסטרולוגיה לפי תאריך לידה מדויק
 • אסטרולוגיה שנתית לפי תאריך לידה
 • תחזית שנתית אסטרולוגיה
 • תחזית אסטרולוגית יומית לפי תאריך לידה
 • ועוד…
אסטרולוגיה לפי תאריך לידה
דרג את הפוסט זה