אסטרולוגיה מזלות מאפשרת לנו להכיר את תכונות האופי שלנו ולתכנן את חיינו בצורה נכונה יותר

האם החיים קבועים מראש או שמע אנו משנים את גורלנו בכל פעולה שלא נבצע היא שאלה שהעסיקה את גדולי האנושות במשך שנים רבות. חלק סברו שבסופו של דבר מהלך הזמן הינו ידוע וקבוע, והוכיחו טענה זו בעזרת דוגמאות דתיות או בעזרת ניסיון מחיי היום יום לפיהם פעמים רבות אנו חשים שאין שינוי מהותי בין הדורות. אסטרולוגיה מזלות היא גישה מיסטית לנושא, המעניקה לנו נקודת מבט שונה על הדברים המרכיבים את האופי שלנו. בשונה מהמדע אשר סובר ששום דבר איננו קבוע מראש מלבד הגנום שלנו המכתיב את תכונותינו הגופניות, והדת הסוברת שהכל ידוע וחתום, האסטרולוגיה מזלות מצאה נתיב ביניים. על פי סידור הכוכבים בעת הלידה, אנו יכולים להציץ אל תכונות האופי הבולטות של כל אחד ואחת מאתנו. סידור הכוכבים הינו מאורע יחיד במינו, המתבסס על מיקום הלידה והזמן המדויק בו התרחשה. האנרגיה הנשלחת מגרמי השמים משפיע עלינו לכל חיינו, מעצבת את אופיינו ואת היחס שלנו לתאריכים שונים בחיים. המזלות שלנו הם אחד מהדברים החשובים ביותר באנרגיות גרמי השמים, והחלוקה למזלות נהוגה כבר אלפי שנים, ואפילו קיבלה ביטוי בבתי כנסת עתיקים.

אסטרולוגיה מזלות

אסטרולוגיה מזלות

על מנת לבצע אבחון עצמי מהיר בעזרת אסטרולוגיה מזלות חשוב להכיר מושגים בסיסיים בתחום

כאמור, הבנה של אסטרולוגיה מזלות יכולה לסייע לנו להכיר את תכונות האופי הבולטות שלנו במהירות וקלות רבה. על מנת שנפיק תועלת מהביקור אצל בעל המקצוע, חשוב שנכיר מעט מושגים בסיסיים הנוגעים למזלות שלנו. להלן חלק זעיר מהם:

  • מזלות אש: מאופיינים בהישגיות וחתירה מתמדת למצוינות.
  • מזלות מים: מאופיינים ברגש רב, באהבה ונתינה.
  • מזלות אדמה: מאופיינים ביציבות רבה, בשיקול דעת.
  • מזלות אוויר: מאופיינים בחוכמה וידע. .

קבלו מידע על אסטרולוגיה מזלות מגורם אמין ומוכר

יש לקבל מידע על אסטרולוגיה מזלות רק מגורם מקצועי אמין ומוכר. רק כך תוכלו לשמור על עצמכם מפני נוכלים, ולדעת כי הייעוץ החשוב שתקבלו יהיה מאדם בעל ידע ושיעור קומה.

אסטרולוגיה מזלות
5 (100%) 1 vote