הורוסקופ אישי שנעשה בצורה אישית מכיל שכלול של השפעת גרמי השמים היום לעומת אלו ביום הלידה

הורוסקופ מספק לנו הצצה זהירה ומהירה אל אירועי היום שלנו, וכיצד נתמודד עמם. למראית עין מדובר בעניין כמעט בלתי סביר, כיצד יכולים גרמי השמים לנבא את כלל ההתרחשויות של אותו היום, בין השאר מאחר וכל אחד מהאנשים מושפע מהם בצורה שונה לחלוטין. לאמיתו של דבר, הורוסקופ לרוב לא מסוגל לחלוטין לקבוע מהם האירועים שיתרחשו באותו יום, אלא כיצד אנו כבני אדם נדע להתמודד איתם. הורוסקופ אישי אשר נעשה באופן אישי, יתחשב בתצורת גרמי השמים ביום הלידה המדויק שלנו. תצורת גרמי השמים ביום הלידה היא אירוע אשר כמעט ואינו חוזר, ולכל אחד מאתנו תצורה המאפיינת אותו, ומשפיעה על הדרך בה יקבל את האנרגיה מגרמי השמים האחרים. המזלות השונים, האם האמצעי הנפוץ לקיבוץ הורוסקופ אישי מאחד לכלל המזל, מאחר והם גרמי שמים דומיננטיים במיוחד ובעלי השפעה אדירה.

הורוסקופ אישי

הורוסקופ אישי

כיצד נקבע הורוסקופ אישי כאשר קבוצות הכוכבים של כל אחד ואחת מאתנו שונות

כאמור, הורוסקופ נעשה תוך התחשבות בגרמי השמים ביום הלידה שלנו לעומת גרמי השמים ביום ההורוסקופ. תחום זה הינו קשה מאוד לביצוע, בין השאר מאחר וקיימים משתנים רבים אשר יש לחקור ולהשוות, ולכן גם עולה כסף רב. למרות זאת, ניתן לקבל הורוסקופ אישי כללי המתבסס על המזל של כל אחד ואחת מאתנו, ומעביר התרחשויות והתמודדויות כלליות לכל בעלי המזל הספציפי שלנו. ההורוסקופ היומי הכללי נקבע בעזרת מספר גורמים:

  • מזל דומיננטי: המזל הוא תצורת השמים הדומיננטית ביותר בעת הלידה, והוא משפיע עלינו רבות. לכן, הורוסקופ המבוסס רק עליו עדיין יהיה מדויק.
  • גרמי שמים מרכזיים: מעבר לקבוצות הכוכבים של המזל, ישנם גרמי שמים מרכזיים כמו הירח אשר השפעתם רבה גם היא, וכוללת את כל אנשי המזל שלנו.

יש לקבל הורוסקופ אישי בזהירות מתאימה

חשוב מאוד להתנסות לפני הכרעה בנוגע לגורם ממנו נקבל את פרטי הורוסקופ אישי. זכרו כי מדובר בנושא מורכב, הדורש ידע ומומחיות ארוכת שנים על מנת להוכיח יעילות.

הורוסקופ אישי
5 (100%) 1 vote