ייעוץ טלפוני משמש אותנו בשלל תחומי חיים, והינו בעל יתרונות משמעותיים על אופציות אחרות

מכשיר הטלפון נחשב כיום למיושן ביותר. הצעירים עושים שימוש מועט ביותר בשיחות טלפון, כאשר המדיום שהחליף אותם כולל הודעות ווטסאף, מיילים וכמובן שימוש ברשתות החברתיות השונות. למרות חוסר הפופולאריות של הטלפון, יש לו שימוש לשיחות ייעוץ. ייעוץ טלפוני משמש לשלל תחומי החיים, כאשר נושאי השיחה יכולים להיות בנוגע לתחזוקה של הבית, סיוע נפשי (אותו מעניקות עמותות רבות העוסקות בתחום, בעיקר כאלו המנסות למנוע אסונות), וייעוץ מיסטי. היתרונות של ייעוץ טלפוני הם רבים. ראשית כל, הוא איננו דורש פגישה פנים אל פנים כמו ייעוץ רגיל. כך, אנו יכולים לחסוך זמן רב בדרכים, ובתיאומים אשר היו נדרשים על מנת לקיים פגישת ייעוץ רגילה. שנית, ייעוץ טלפוני הוא ממוקד מבחינת הזמן, ורלוונטי יותר בשל קבועי הזמן הקצרים בהם ניתן לקבוע אותו. מעבר לכך, ייעוץ טלפוני עדיין משמר את האפקט של השיחה עם אדם אחר, ולכן הוא עדיף על קשר בכתב כמו ברשת החברתית או המייל.

ייעוץ טלפוני

ייעוץ טלפוני

ייעוץ טלפוני בתחומי המיסטיקה יכול לאפשר לנו גישה לעולמות אשר אחרת לא היינו מגיעים אליהם

ייעוץ טלפוני בתחומי המיסטיקה מכיל את כלל היתרונות של ייעוץ טלפוני רגיל. הוא זמין, אינו דורש זמן ארגון ארוך יותר מהרגיל, וכמובן זול בהרבה מאשר פגישת ייעוץ ארוכה ורגילה. היכולת לנצל את הידע העצום שיש למומחה המיסטי על מנת לקבל ייעוץ היא בעלת יתרונות רבים. בשונה מתחומי ייעוץ אחרים ייעוץ טלפוני מיסטי משרת אותנו במספר רבדים:

  • הכרה אישית: ייעוץ טלפוני מיסטי יכול לסייע לנו להכיר את עצמנו, ולהבין מדוע נקטו בפעולות מסוימות. מומחה לתחום ידע להסביר זאת על בסיס התאריך, גרמי השמים ועוד.
  • רלוונטיות: ייעוץ טלפוני מיסטי יכול לסייע לנו לקבל החלטה נכונה בהמשך, על בסיס אירועים אשר הינם סמויים מעינינו עד כה.

יש לקבל ייעוץ טלפוני מגורם מוסמך בלבד

חשוב להבין כי ייעוץ טלפוני צריך להינתן על ידי מוקד פניות מסודר. רק כך תמנעו מנוכלים או מתשלום כספכם לריק.

ייעוץ טלפוני
5 (100%) 2 votes