ייעוץ מיסטי הינו בעל יתרונות רבים, ואין זה משנה דרך איזה מדיום הוא נעשה

כולנו מנסים לתפוש את תהפוכות הגורל שלנו. מה הביא אותנו למצב מסוים, אילו החלטות קיבלנו ומדוע, איך צירופי מקרים שנראים במבט לאחור כמעט בלתי אפשריים התרחשו יחדיו כדי להביא אותנו למקום שלנו. הרצון להבין את הנושאים האלה, מעסיק אנשים רבים, והינו בעל משמעות רבה מבחינה רוחנית, כמו גם פונקציונאלית. ייעוץ מיסטי מאפשר לכם לענות על כלל השאלות הללו. בשונה ממדע, יעוץ מיסטי איננו מנסה להבין את המצב שלכם מכל צדדיו ורבדיו. במקום זה, הוא עושה מזעור של המצב שלכם כרגע לתחום מאוד מסוים, כמו בחירת קלפים, ומהם הוא מקיש על גורלכם ועברכם. ייעוץ מיסטי יכול לסייע לנו להכיר את עצמנו טוב יותר, להבין את קבלת ההחלטות שלנו, וכמובן לסייע לנו לתכנן את עתידנו ולהתכונן אליו בצורה מושכלת. ייעוץ מיסטי יכול להיעשות דרך פגישות אישיות, אשר יתאפיינו בסקירה מקיפה יותר, בצורה טלפונית שתהיה רלוונטית למצבכם הנוכחי והמידי, וכמובן דרך קריאה אינטרנטית שתהיה מכוונות לקבוצות אוכלוסין גדולות יחסית.

ייעוץ מיסטי

ייעוץ מיסטי

מהם הדרכים הנפוצות בהם מתבצע ייעוץ מיסטי

כאמור, ייעוץ מיסטי מתבצע במגוון רחב של צורות מפגש, וניתן לקבל ממנו מידע שימושי ביותר. יעוץ מיסטי עושה שימוש במגוון כלים, כאשר כל מטפל בוחר ולעיתים גם מפתח מעט את השיטה המסוימת שלו. הדרכים הנפוצות בהן מתבצע ייעוץ מיסטי כוללות בין השאר:

  • קלפי טארוט: ייעוץ מיסטי באמצעות קלפי טארוט נעשה לרוב בצורה אישית, בין אם במפגש פנים אל פנים או בטלפון.
  • אסטרולוגיה: ייעוץ מיסטי על בסיס אסטרולוגיה עושה שימוש במידע על גרמי השמים המדויקים בשעת הלידה, וכך מסיק על השפעות של אנרגית השמים על חיינו כיום.
  • עולם הקבלה: ייעוץ קבלי הינו תחום נרחב ומורכב, אשר דורש ידע וזהירות רבה.

ייעוץ מיסטי צריך להיעשות רק על ידי מומחים

חשוב להבין שתחום הייעוץ המיסטי הינו פרוץ במידת מה לנוכלים, בשל חוסר פיקוח. הקפידו על בחירה בבעל מקצוע מוביל ומנוסה לכל ייעוץ, וקחו בערבון מוגבל את דבריהם של גורמים לא מוסמכים.

ייעוץ מיסטי
5 (100%) 1 vote