ייעוץ קבלי הוא תחום שיש לנהוג בו בזהירות, מאחר ותורת הקבלה מסועפת ומורכבת

תורת הקבלה, או תורת הסוד הינה תחום חדש יחסית של הדת היהודית. חלק ניכר מהזרמים היהודים אינם מאמינים בקבלה, ורואים ברעיון עצמו כפירה. אכן, תורת הקבלה במסגרתה אנו לא רק יכולים להבין את גורלנו, אלא גם להשפיע על העולם באופן אקטיבי היא מורכבת וקשה לתפישה. לא סתם החליטו חכמינו להגביל את לימוד הקבלה למתי מעט נבחרים, כאשר אדם הנכנס לתורת הקבלה ללא הידע הדרוש משול לאדם אובד. הביטוי פרדס מתאר את הכניסה ללא הכנה לעולם הקבלי, פרס רמז דרש סוד. סודות הקבלה הם אכן מורכבים ולא מובנים לרבים, ויש להגיע אליהם עם מטען רוחני איתן ומתאים להתמודדות עם כל דבר שתורת הסוד הזו יכולה לתאר לנו. ייעוץ קבלי היינו תחום שיש לנהוג בו בזהירות רבה. לא תמיד נוכל להבין בצורה נכונה את המסרים הניתנים לנו, ופעמים רבות הייעוץ עצמו עשוי להתברר לנו כנכון רק לאחר שנים רבות ותהפוכות גורל. יש להיזהר מקבלת ייעוץ מאדם לא כשיר, או מניסיון לברר את המידע באופן עצמאי ללא ההכנה הרוחנית המתאימה.

ייעוץ קבלי

ייעוץ קבלי

מהם הדגשים אשר חשוב לשים אליהם לב בבחירת אדם שייתן לנו ייעוץ קבלי

כאמור, קבלת ייעוץ קבלי באופן עצמאי היא כמעט בלתי אפשרית. בשונה מהורוסקופים למשל, אשר את תורתם ניתן ללמוד באופן עצמאי ממומחים בזמן קצר יחסית, לימוד של הקבלה דורש שנים רבות. לכן, יש להקפיד בבחירת אדם בעל ידע וניסיון לקבלת ייעוץ קבלי מתאים. הדגשים אשר יש לשים אליהם לב בבחירת הגורם שיעניק לנו ייעוץ קבלי כוללים בין השאר:

  • ניסיון: בחרו אדם אשר העניק ייעוץ קבלי למגוון לקוחות. ניסיון בתחום אומר שהאדם זהיר, ומכיר את הסכנות של עולם הקבלה.
  • היכרות: בחרו אדם אשר לא נמצא בקשר אישי אתכם. קשר אישי עשוי להקשות על מציאת המידע הרלוונטי, ולהפוך את קבלת המסרים לבעייתית במיוחד, בעיקר כאשר המסרים קשים.

ייעוץ קבלי צריך להיעשות בזהירות מתאימה

זכרו להיזהר בעת קבלת ייעוץ קבלי. זכרו כי מדובר בנושא סבוך, שיש לנהוג בו בעדינות ובכבוד.

ייעוץ קבלי
5 (100%) 1 vote