ישנן מגוון שיטות של בעלי ידע להענקת ייעוץ רוחני, אשר עשויות להשתנות באופן דרסטי

הדברים בעולם נראים לנו ברורים מאליהם במבט ראשון. למרות זאת, פעמים רבות אנו עשויים לפקוח את העיניים בבוקר, או להיות לבדנו בשעת לילה מאוחרת, ולתהות מדוע המצב בעולם הוא כפי שהוא. אם תחשבו על זה בצורה אובייקטיבית, עצם העובדה שאתם חיים ונושמים היא לא פחות ממדהימה. מה היה הסיכוי שהוריכם יפגשו במסלול החיים שלהם, מה היה הסיכוי שיתאהבו, מה היה הסיכוי שיחליטו להתחתן ומבין כל הזירעונים תבחרו דווקא אתם. עכשיו תחשבו שמדובר בתהליך שחוזר על עצמו לאורך כל הדורות רק כדי ליצור אתכם. התחושה המסחררת של הגיוון והעובדה שלא ניתן לקחת דבר כמובן מאליו, גוררת אנשים רבים באופן טבעי לנסות לעשות סדר ביקום הפרטי שלהם. סדר זה יכול להתבצע על ידי ייעוץ רוחני איכותי. ייעוץ רוחני בשונה מייעוץ מדעי או רפואי, מתייחס למדדים אשר לכאורה נראים לא שייכים לנושא הייעוץ. הוא עושה שימוש בקלפים, מפות כוכבים, או בייעוץ על בסיס ספר התורה כדי לייעץ לנו כיצד לנהוג, ואיך להכיר את עצמנו טוב יותר.

ייעוץ רוחני

ייעוץ רוחני

איך עלינו להתייחס לייעוץ רוחני, ואיך משפיע סוג הייעוץ על המסר המועבר

ייעוץ רוחני הוא תחום מרתק. לעיתים אנו עשויים להישאב לנושא בצורה כזאת, שלאחר מספר פגישות נתחיל לחקור אותו לעומק, ונגלה את הרבדים העמוקים של תחום הייעוץ הרוחני שניתן לנו. עלינו להתייחס לייעוץ רוחני בצורה זהירה, על מנת שלא לשגות באשליות שיתנפצו לאחר מכן. יש מגוון סוגים של ייעוץ רוחני, אשר משפיעים על המסרים העוברים בצורות רבות:

  • ייעוץ על פי אסטרולוגיה: יהיה יותר בנוגע לתחושות שלנו, ופחות לאירועים העתידים להתרחש. המרכז של הייעוץ הוא התחושות האישיות שלנו בעתיד הקרוב.
  • קלפי טארוט: ייעוץ רוחני באמצעות קלפי טארוט נועד לגלות לנו חלקים מעתידנו, ולייעץ לנו כיצד להתכונן אליו.

ייעוץ רוחני הוא נושא חשוב שיש להתייחס אליו בכבוד

חשוב להבין כי במידה ובחרת ייעוץ רוחני, עליכם לתת את הזמן הדרוש לבעל המקצוע. המשיכו מספר פגישות, ואל תצפו לתוצאות מידיות אלא לתהליך ארוך טווח.

ייעוץ רוחני
5 (100%) 1 vote