מזלות הנקבעים על פי גרמי השמיים היו חלק מהותי בתרבות העולם המערבי מאות שנים

גרמי השמיים רתקו את המין האנושי במשך אלפי שנים. החוסר יכולת בעבר להבין מהם אותם אורות מנצנצים בתוך כל החשכה, הובילה רבים להאמין כי המקור עצמו של הכוכבים הינו ישויות אלוהיות, ואכן תרבויות רבות סגדו להם ככאלה, כדוגמת המצרים הקדמונים. חלק מהותי מהאובססיה לכוכבים היה סיפור סיפורים על קבוצות כוכבים קרובות, אשר היה נראה כי יש להן צורה מוגדרת. הכוכבים היוו משטח שלם לסיפורי עם מאוירים, אשר כל אחד היה מסוגל לספר ולפתח כרצונו. המזלות שלנו, הם קבוצות כוכבים מוגדרות בשמים, אשר התדירות בה הן מקיפות את כדור הארץ מחלקת את חודשי השנה על פי המזל הרלוונטי בכל חודש. בשל העוצמה של הקרינה של כוכבי המזלות, והמרכזיות שהם תופסים  ברקיע, התפתחו תפיסות דתיות ואנרגתיות רבות סביבם. אפילו ביהדות בבתי כנסת עתיקים ניתן לראות חריטה של מזלות על הקיר, או ביטוי שלהם על רצפת הפסיפס.

מזלות

מזלות

מהם הדברים אשר אנו יכולים ללמוד מהמזלות שלנו בעולם המודרני

בעולם המודרני, כולנו מנסים להתעסק רק בדברים מוכחים. מדע הרפואה מתבסס על הוכחות, וכך גם תחומי עיסוק אחרים. המזלות שלנו, בעיני רבים הולכים וחוזרים לקבל רלוונטיות על מנת להשלים את המידע החסר לנו, זה שהמדע לא מצליח למלא. הדברים אשר אנו יכולים ללמוד מהמזלות שלנו בעולם המודרני כוללים בין השאר:

  • אופי אישי: הבנה של עצמנו היא תכונה בעלת חשיבות רבה גם להתנהלות יום יומית נבונה, וגם לשלווה נפשית. על ידי הבנה של ההשפעה של מזלות שלנו על האופי שלנו, והתהפוכות שמזמנים לנו גורמי הרקיע מבחינה רגשית, נוכל להבין את עצמנו בצורה טובה יותר.
  • אירועים משמעותיים: על ידי הבנה וניתוח של המזלות שלנו, נוכל להכין את עצמנו לאירועים משמעותיים אשר עשויים להתרחש בתקופות הקרובות והרחוקות.

ייעוץ בנוגע למזלות שלנו חשוב לקבל רק מאיש מקצוע בעל ידע

יש להקפיד לקבל ייעוץ בנוגע למזלות רק מאיש מקצוע מוסמך. כך תוכלו לוודא כי אתם מקבלים ייעוץ אמין וחף מאינטרסים.

מזלות
5 (100%) 1 vote