נומרולוגיה הינה מדע העוסק במספרים רבים בחיינו, אשר השילוב ביניהם פעמים רבות מפתיע

אנו מוקפים במספרים בעולם המודרני, אשר קובעים כמעט כל פרט בחיים שלנו. פעמים אין ספור אנו שמים לב כי אנו מתרכזים לחלוטין בשיפור מצבו של מספר מסוים, כגון היתרה בחשבון הבנק, הישג מסוים בעבודה ועוד.  החשיבות האדירה של המספרים המקיפים אותנו היא הרבה יותר מאשר עניין כלכלי גרידא. למספרים אשר אנו מוקפים בהם משמעות נשגבת מבינתם שלרבים. אנשים רבים ברחבי העולם בוחרים מספרי מזל, אשר הם מאמינים שמעניקים להם יתרונות מסוימים כאשר הם מופיעים. התחושה הבסיסית הזאת כי קיים משהו מעבר למספרים, שהם מייצגים אלמנטים נשגבים היא בעלת פוטנציאל אדיר. נומרולוגיה היא מדע העוסק בשילובם של המספרים הרבים בחיינו, על מנת לחזות תופעות ואירועים, ולסייע לנו. הנומרולוגיה מאחדת מספרים אשר לא חשבנו שיש ביניהם קשר, וכורכת אותם למידע מוצק ואחיד שניתן לעשות בו שימוש בחיי היום יום.

נומרולוגיה

נומרולוגיה

איך מתבצע ייעוץ נומרולוגיה, ומהו המידע שחשוב להכין מראש

ייעוץ נומרולוגיה איננו עניין פשוט. העוסקים המומחים בתחום חייבים לעבור הכשרה ארוכה, ולפתח את הידע והניסיון הדרוש להם בין השאר על ידי צפייה ולימוד ממומחים אחרים. ייעוץ נומרולוגיה מתבצע פנים אל פנים על מנת לשלול הפרעות ואירועים חריגים, ויש להכין  מידע מראש על מנת שיתבצע בצורה ראויה. המידע שיש להכין מראש כולל בין השאר:

  • תאריכים: לתאריכים משמעות גדולה מאוד בעולם הנומרולוגיה. על ידי השוואה של תאריכים משמעותיים בחיינו כדוגמת לידה, חתונה, לידת ילדים, הורים וכדומה, מסוגל הנומרולוג להגיע למידע יקר ערך והצלבות חשובות.
  • מספרים פונקציונאליים: חשוב מאוד להכין גם מספרים פונקציונאליים, כדוגמת מספר הפעמים שהחלפנו עבודה, מצב חשבון הבנק, ההכנסה, שינויים שעשינו בחיינו ועוד. חשוב להכין מגוון רחב ביותר של מספרים אלו, על מנת שלנומרולוג יהיה חומר מספק לעבודה והצלבת נתונים.

נומרולוגיה היא תחום מורכב

חשוב להבין כי נומרולוגיה היא תחום מורכב הדורש מומחיות רבה. לכן חשוב לבחור בבעל מקצוע מוביל בתחומו, בעל ידע וניסיון ארוך שנים אשר ידע להעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

נומרולוגיה
5 (100%) 1 vote