קבלה היא ענף בדת היהודית אשר יש להיכנס אליו רק עם הכנה מוקדמת

הקבלה היא אחד מהענפים החדשים ביותר בדת היהודית. המקטרגים של הקבלה, טוענים כי היא צמחה כתגובה דתית לפיתוחים הטכנולוגיים של העולם המודרני, ושלמעשה מדובר בעבודת אלילים לשמע. לעומתם, ציבור נרחב אשר הולך וגדל מאמין בחוכמתה של הקבלה, וביכולתה להיות כלי משמעותי בחיים של כל אדם יהודי, ולעיתים אפילו כל אדם באשר הוא אדם. הלימוד של קבלה נחשב ברוב הישיבות לנושא בעייתי ורגיש במיוחד. העולם הקבלי מלא בסתירות לכאורה, ודברים אשר אינם מתיישבים עם תפיסת האלוהות והדת היהודית השגרתית. לכן, רבנים מזה עשרות ומאות שנים מזהירים מפני כניסה לעולם הקבלי ללא הכנה רוחנית מתאימה, ואף משווים את הלימוד שלה להליכה ביער או פרדס, כאשר הסכנה ללכת לאיבוד גדולה במיוחד. לכן, כאשר אנו מחליטים ללמוד על חוכמת הקבלה, יש לעשות זאת עם הכנה מוקדמת ארוכת שנים, ובליווי מקצועי איכותי של כלל הגורמים הרלוונטיים.

קבלה

קבלה

איך אנו יכולים לעשות שימוש בחוכמתה של הקבלה לחיי היום יום שלנו

בחיי היום יום, הקבלה יכולה לשמש אותנו פעמים רבות. חוכמת הקבלה מכילה המון מידע הנוגע לאופן של ההשפעה שלנו כבני אדם על העולם עצמו, כאשר בשונה מעמידה בכללי המצוות הקבלה מציעה דרכים פיזיות להשפיע על העולם ועל היקום כולו. בחיי היום יום, אנו יכולים לעשות שימוש בקבלה במגוון דרכים, כאשר כמובן יש צורך בייעוץ וליווי של איש מקצוע בעל ידע נרחב. השימוש כולל בין השאר:

  • קביעת הגורל: הקבלה מספקת לנו הצצה אל הגורל שלנו, דרך מראה של מילות הספר.
  • השפעה על מזלנו: הקבלה מציע שיטות פרקטיות רבות לברכות, ולהשפעה ישירה על הגורל והמזל שלנו. חכמינו השקיעו זמן רב בלימוד הקבלה ובעיצובה, ויש האומרים כי רבים מחכמי קבלה כיום נמנעים מהפגנת כוחם האדיר רק לשם קידוש השם.

ייעוץ בקבלה צריך להיעשות על ידי גורם מוסמך

חשוב מאוד לקבל ייעוץ בקבלה רק מגורם מקצועי מוסמך ומוכשר. היזהרו מפני רמאים שינצלו את חוסר הידע שלכם לקבלת תשלום שלא כדין על הנושא.

קבלה
5 (100%) 1 vote