תקשור הוא הזדמנות ליצירה של קשר עם יקירנו ואנשים שעברו מעולם, והעברת מסרים

הדברים שאנו חשים לאחר לכתו של אדם קרוב עשויים לטלטל אותנו בצורה מהותית. החוויה העיקרית של אנשים רבים, מעבר לעצב הגדול ולתחושת האבדן, היא רצון עז להשלים שיחות ורגעים אשר לא הספיקו להשלים במהלך החיים. להגיד את שלא נאמר, ולבטא את שצריך לבטא. חלק מהמילים הללו כוללים בקשות סליחה, חלק בקשות מידע על רצון הנפטר, וחלק פשוט מילות פרידה עדינות ומעודנות. תקשור הוא הדרך היחידה ליצר קשר עם יקירינו. אנשים אשר הוכשרו לאומנות התקשור, מסוגלים לספק לנו חרך לשם יצירת קשר מילולי עם יקירינו. כמובן שבתחום קיימים נוכלים רבים מספור, אשר ינסו לנצל את המצב הרגיש בו אנו נמצאים על מנת לעשות עלינו קופה, ולכן מומלץ לנסות לבחון את המקשר בעזרת שאלות אשר התשובה עליהן לא ידיעה למת, או בעזרת שמות בני משפחה לא אמיתיים. בכל מקרה, התקשור מאפשר למאמינים בו לשלוח הודעה אל העולם שמעבר.

תקשור

תקשור

מהם אמצעי הזהירות שחשוב מאוד לנקוט בעת תקשור, ומדוע

ישנם אמצעי זהירות רבים אשר חשוב מאוד לנקוט בעת תקשור. אמצעי זהירות אלו יכולים לסייע לנו במזעור הסכנה של החיבור בין שני העולמות, אשר ראוי שלא יתבצע. אמצעי הזהירות הללו יהיו נהירים לחלוטין לבעלי מקצוע מיומנים בתחומם, אך עדיין חשוב לשים אליהם לב למקרים בהם נותן השירות איננו בעל יכולת וידע מתאימים. אמצעי הזהירות הללו כוללים בין השאר:

  • עדינות: במהלך התקשור אנו להוטים ליצירת קשר. למרות זאת חשוב מאוד להבין כי הנושא הוא עדין ביותר, ויש להיעזר בסבלנות. יתכן והתקשור לא יצלח בשל סיבות הנמצאות בעולם שמעבר. לכן, אל תנסו לדחוף את ההפצרות לייצר קשר יותר מידי, כדי לא לסכן את השלמות הרוחנית של הטקס.
  • כבוד: תמיד נהגו בכבוד במתים, וצרו עמם קשר בצורה מכבדת. אל תנסו להתבדח עמם בצורה משפילה, וגלו הבנה וסליחה.

בצעו תקשור רק אצל בעל מקצוע מוכח

חשוב לבחור בבעל מקצוע איכותי לתקשור. בחרו באדם אשר אין לכם קשר ישיר עמו, כאשר יש לו המלצות רבות.

תקשור
5 (100%) 1 vote